Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Üye Ol
Kapat
Sepetim

Ramazan Minio Hediye Kampanyası


Kampanya 04.03.2024 - 31.03.2024 tarihleri arasında Türkiye’deki seçili market, mağaza ve online satış noktalarından (Evkur Mağazaları hariç) fiş, fatura veya e-arşiv fatura üzerinde AR2074-B Arzum Airtasty XL Sıcak Hava Fritözü veya AR2074-G Arzum Airtasty XL Sıcak Hava Fritözü ürünleri bulunan herkes kampanyaya katılabilir ve fiş, fatura veya e-arşiv faturasında AR2074-B Arzum Airtasty XL Sıcak Hava Fritözü veya R2074-G Arzum Airtasty XL Sıcak Hava Fritözü bulunan herkese OK004 Arzum Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi hediye kazanabilir.


Kampanya aşağıdaki ve Çek Kazan uygulamasındaki şart ve koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.


Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.


Bu kampanyaya her bir tüketici maksimum 2 (iki) defa katılabilir ve kampanya boyunca maksimum 2 (iki) kez ödül hakkı tanımlanabilir.


Kampanya ödül stoklarla sınırlıdır.

Kampanyaya katılım için; Çek Kazan mobil uygulamasının Apple, Google Play veya Gallery Store’den indirilmesi ve uygulama içerisinden ilgili kampanya seçilerek fiş, fatura, e-arşiv faturasının alışveriş tarihinden itibaren 10 (On) gün içinde yüklenmesi gerekmektedir.

Çek Kazan uygulaması içerisinden gönderilen fiş, fatura, e-arşiv faturalar sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde kontrol edilir.

Kampanya şartlarına uyan ve ilgili ürünü alan katılımcılara "Arzum Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi" hediye kazandığı bildirimi uygulama içerisinden gönderilecektir. "Arzum Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi Kazandınız" bildirimi geldikten sonra hediye kazanılan ürünü 2 (iki) hafta sonra, kullanıcıların kampanyaya katılırken beyan ettikleri adreslere Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. ve Tic. A.Ş./ We Lokal Lojistik A.Ş tarafından ulaştırılacaktır. (Dini bayram ve resmî tatillerde hediyelerin kullanıcıya ulaşım süresi + 15 gün uzayabilir) Ödülün takibi için fiş, fatura veya e-arşiv faturanızın onaylanmasından 2 (iki) hafta sonra ürününüzün kargoya verildiği, sms olarak tarafınıza bildirilecektir. Sms içerisinde paylaşılacak olan link ile ürününüzü taşıyan kuryeyi anlık olarak takip edebileceksiniz. Tüketici, beyan edilen adres bilgilerinin güncel olmaması, eksik veya yanlış olması gibi nedenlerden dolayı ödülün teslim edilememesi nedeniyle, Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. ve Tic. A.Ş. ve/veya Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş’nin sorumluluğu bulunmadığını kabul ve beyan eder. . Kazanılan ürünün son gönderim tarihi 25.04.2024’tür. Kampanyadan faydalanmak isteyen tüketiciler uygulama içine girilen bilgilerin "ad, soy ad, telefon numarası, adres bilgileri ve e-mail" adresleri doğru ve kendilerine ait olduğunu beyan ve taahhüt etmiş olurlar ve We Lokal Lojistik A.Ş paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar.

Kampanya detaylı bilgi, koşullar ve yükümlülüklerin devamı için lütfen Çek Kazan uygulamasındaki katılım koşullarını okuyunuz.

< !--------- Revotas WebPush------------>